De Bosbeskapel

Behorend bij de Protestantse gemeente Den Haag - Zuidwest

Home

Activiteiten

Activiteitenkrant 2022-2023

Agenda activiteiten in Den Haag – Zuidwest 2022 - 2023

De wijkgemeente 'Den Haag-Zuidwest' organiseert in het seizoen 2022-2023
weer een aantal activiteiten op het gebied van vorming en bezinning.
Het doel is om met elkaar de betekenis van de christelijke traditie in al haar
oecumenische verscheidenheid beter te leren verstaan.

Het programma is samengesteld door de commissie 'Vorming en Bezinning Zuidwest' die met veel enthousiasme bezig is geweest om u een zo gevarieerd mogelijk programma te bieden.

Van dit programma is een speciale Activiteitenkrant 2022-2023 gemaakt.

De (jaar)agenda kunt u hieronder raadplegen.


Datum Tijd Locatie Activiteit Leiding en Info
ma 28-11-2022 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
wo 30-11-2022 10:00 BK Beursplein Sandra den Hollander
do 01-12-2022 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
vr 02-12-2022   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
ma 05-12-2022 19:30 BK Mythologie in de Kunst André Stek
di 06-12-2022 20:00 SK Zingen met Jeroen Jeroen de Ridder /
Harriet Kolber
do 08-12-2022 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
do 08-12-2022   MU Kunstkring (museumbezoek) Petra Oudshoorn
vr 09-12-2022   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
ma 12-12-2022 19:30 BK Kerst in de Kunst André Stek
di 13-12-2022 10:00 SK Meditatie- en gespreksgroep  Ineke Ras
di 13-12-2022 14:00 BK Kerst in de Kunst André Stek
do 15-12-2022 14:00 BK Kerst in de Kunst André Stek
vr 16-12-2022 18:00 DHS Bijbelkeuken LichtDelen
vr 16-12-2022   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 17-12-2022 19:30 Schwerin The Sun teens Jantine Wignand
zo 18-12-2022   RK Volkskerstzang Werkgroep Oecumene
di 20-12-2022 12:00 AK Eten en Lezen: de schriftlezingen van zondag bij de boterham ds. Wietske Verkuyl
wo 21-12-2022 14:00 SK Nieuwe Theologische Inzichten ds. Fokke Fennema
wo 21-12-2022 14:00 AK Film in de Abdij Fred Hoenderdos /
Gesina Versteeg
vr 23-12-2022   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
vr 30-12-2022   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 03-01-2023 20:00 SK Zingen met Jeroen Jeroen de Ridder /
Harriet Kolber
vr 06-01-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 07-01-2023 19:30 Schwerin The Sun fun Jantine Wignand
ma 09-01-2023 19:30 BK Mythologie in de Kunst André Stek
di 10-01-2023 10:00 SK Meditatie- en gespreksgroep  Ineke Ras
do 12-01-2023 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
do 12-01-2023 20:00 AK Kunstkring Petra Oudshoorn
vr 13-01-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
zo 15-01-2023 15:30 AK Matinee op de zondagmiddag (Concerto Valiante, barokensemble) Vincent Hildebrandt
zo 15-01-2023   RK Gebed voor de Eenheid van de Christenen Werkgroep Oecumene
ma 16-01-2023 19:30 BK Mythologie in de Kunst André Stek
ma 16-01-2023 19:30 BK Films die je raken (De Liefhebbers) Jenneke Reitsma
di 17-01-2023 17:45 AK Een parabel bij de maaltijdsoep ds. Wietske Verkuyl
wo 18-01-2023 14:00 SK Nieuwe Theologische Inzichten ds. Fokke Fennema
wo 18-01-2023 14:00 AK Film in de Abdij Fred Hoenderdos /
Gesina Versteeg
do 19-01-2023 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
vr 20-01-2023 18:00 DHS Bijbelkeuken LichtDelen
vr 20-01-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 21-01-2023 19:30 Schwerin The Sun teens Jantine Wignand
ma 23-01-2023 19:30 BK Mythologie in de Kunst André Stek
di 24-01-2023 12:00 AK Eten en Lezen: de schriftlezingen van zondag bij de boterham ds. Wietske Verkuyl
do 26-01-2023 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
vr 27-01-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
ma 30-01-2023 19:30 BK Kerst in de Kunst André Stek
do 02-02-2023 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
vr 03-02-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
ma 06-02-2023 19:30 BK Mythologie in de Kunst André Stek
di 07-02-2023 20:00 SK Zingen met Jeroen Jeroen de Ridder /
Harriet Kolber
do 09-02-2023 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
do 09-02-2023 20:00 AK Kunstkring Petra Oudshoorn
vr 10-02-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 11-02-2023 17:30 BK ThemaTafelen Lia Pronk /
Victor Heemskerk
ma 13-02-2023 19:30 BK Mythologie in de Kunst André Stek
di 14-02-2023 10:00 SK Meditatie- en gespreksgroep  Ineke Ras
di 14-02-2023 17:45 AK Een parabel bij de maaltijdsoep ds. Wietske Verkuyl
wo 15-02-2023 14:00 SK Nieuwe Theologische Inzichten ds. Fokke Fennema
wo 15-02-2023 14:00 AK Film in de Abdij Fred Hoenderdos /
Gesina Versteeg
do 16-02-2023 14:00 BK Mythologie in de Kunst André Stek
vr 17-02-2023 18:00 DHS Bijbelkeuken LichtDelen
vr 17-02-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 18-02-2023 19:30 Schwerin The Sun teens Jantine Wignand
zo 19-02-2023 15:30 AK Matinee op de zondagmiddag (Karin Kuijper & Janine de Leeuw, vierhandig piano) Vincent Hildebrandt
ma 20-02-2023 19:30 BK Films die je raken (Sorry we missed you) Jenneke Reitsma
di 21-02-2023 12:00 AK Eten en Lezen: de schriftlezingen van zondag bij de boterham ds. Wietske Verkuyl
vr 24-02-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
vr 03-03-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 07-03-2023 20:00 SK Zingen met Jeroen Jeroen de Ridder /
Harriet Kolber
do 09-03-2023   MU Kunstkring (museumbezoek) Petra Oudshoorn
vr 10-03-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 14-03-2023 10:00 SK Meditatie- en gespreksgroep  Ineke Ras
di 14-03-2023 17:45 AK Een parabel bij de maaltijdsoep ds. Wietske Verkuyl
wo 15-03-2023 14:00 SK Nieuwe Theologische Inzichten ds. Fokke Fennema
wo 15-03-2023 14:00 AK Film in de Abdij Fred Hoenderdos /
Gesina Versteeg
vr 17-03-2023 18:00 DHS Bijbelkeuken LichtDelen
vr 17-03-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 18-03-2023 19:30 Schwerin The Sun teens Jantine Wignand
zo 19-03-2023 15:30 AK Matinee op de zondagmiddag (Iddo van der Giessen en Joram van Ketel, orgel / piano en trombone) Vincent Hildebrandt
ma 20-03-2023 19:30 BK Films die je raken (The Father) Jenneke Reitsma
di 21-03-2023 12:00 AK Eten en Lezen: de schriftlezingen van zondag bij de boterham ds. Wietske Verkuyl
vr 24-03-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
vr 31-03-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 04-04-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
di 04-04-2023 12:00 AK Eten en Lezen: de schriftlezingen van zondag bij de boterham ds. Wietske Verkuyl
di 04-04-2023 20:00 SK Zingen met Jeroen Jeroen de Ridder /
Harriet Kolber
vr 07-04-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 11-04-2023 10:00 SK Meditatie- en gespreksgroep  Ineke Ras
di 11-04-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 14-04-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 15-04-2023 19:30 Schwerin The Sun teens Jantine Wignand
zo 16-04-2023 15:30 AK Matinee op de zondagmiddag (Ida Pellioccioli, piano) Vincent Hildebrandt
ma 17-04-2023 19:30 BK Films die je raken (Minari) Jenneke Reitsma
di 18-04-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
di 18-04-2023 17:45 AK Een parabel bij de maaltijdsoep ds. Wietske Verkuyl
wo 19-04-2023 14:00 SK Nieuwe Theologische Inzichten ds. Fokke Fennema
wo 19-04-2023 14:00 AK Film in de Abdij Fred Hoenderdos /
Gesina Versteeg
vr 21-04-2023 18:00 DHS Bijbelkeuken LichtDelen
vr 21-04-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 22-04-2023 17:30 BK ThemaTafelen Lia Pronk /
Victor Heemskerk
di 25-04-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 28-04-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 29-04-2023 19:30 Schwerin The Sun fun Jantine Wignand
di 02-05-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
di 02-05-2023 20:00 SK Zingen met Jeroen Jeroen de Ridder /
Harriet Kolber
vr 05-05-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 09-05-2023 10:00 SK Meditatie- en gespreksgroep  Ineke Ras
di 09-05-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 12-05-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 16-05-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
di 16-05-2023 17:45 AK Een parabel bij de maaltijdsoep ds. Wietske Verkuyl
wo 17-05-2023 14:00 SK Nieuwe Theologische Inzichten ds. Fokke Fennema
wo 17-05-2023 14:00 AK Film in de Abdij Fred Hoenderdos /
Gesina Versteeg
vr 19-05-2023 18:00 DHS Bijbelkeuken LichtDelen
vr 19-05-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 20-05-2023 19:30 Schwerin The Sun teens Jantine Wignand
zo 21-05-2023 15:30 AK Matinee op de zondagmiddag (Academy of Vocal Arts, koor) Vincent Hildebrandt
di 23-05-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
di 23-05-2023 12:00 AK Eten en Lezen: de schriftlezingen van zondag bij de boterham ds. Wietske Verkuyl
vr 26-05-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 30-05-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 02-06-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 06-06-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
di 06-06-2023 20:00 SK Zingen met Jeroen Jeroen de Ridder /
Harriet Kolber
vr 09-06-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 13-06-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
di 13-06-2023 17:45 AK Een parabel bij de maaltijdsoep ds. Wietske Verkuyl
vr 16-06-2023 18:00 DHS Bijbelkeuken LichtDelen
vr 16-06-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 17-06-2023 19:30 Schwerin The Sun teens Jantine Wignand
zo 18-06-2023 15:30 AK Matinee op de zondagmiddag (Viktor Yuandong Mattson, piano) Vincent Hildebrandt
di 20-06-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
di 20-06-2023 12:00 AK Eten en Lezen: de schriftlezingen van zondag bij de boterham ds. Wietske Verkuyl
wo 21-06-2023 14:00 AK Film in de Abdij Fred Hoenderdos /
Gesina Versteeg
vr 23-06-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 27-06-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 30-06-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 04-07-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 07-07-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
za 08-07-2023 19:30 Schwerin The Sun fun Jantine Wignand
di 11-07-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 14-07-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 18-07-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
wo 19-07-2023 14:00 AK Film in de Abdij Fred Hoenderdos /
Gesina Versteeg
vr 21-07-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 25-07-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 28-07-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 01-08-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 04-08-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 08-08-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 11-08-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 15-08-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 18-08-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 22-08-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer
vr 25-08-2023   BK Samen aan Tafel Diaconie Bosbeskapel
di 29-08-2023 10:00 BK Open Tuin Bosbeskapel Gerdien de Jongh Swemer

Locaties:
AK   = Abdijkerk, Willem III straat 40, 2552 BS Den Haag. Tel. 070 - 397 41 82
BK   = Bosbeskapel, Bosbesstraat 5, 2564 PA Den Haag. Tel. 070 - 368 97 96
SK   = Shalomkerk, Vrederustlaan 96, 2543 ST Den Haag. Tel. 070 - 366 74 94
HA   = H. Agneskerk
HH   = Houthage
MU   = Museum
WS   = Wormerveerstraat 117
KS   = Kritzingerstraat 110
OLV = Onze Lieve Vrouw Hemelvaartkerk, Loosduinse Hoofdstraat 4, 2552 AJ Den Haag
DHS = ds. Den Hertogschool, Luxemburgstraat 7, 2552 RA Den Haag
Schwerin = Schwerinkade 30, 2552 RP Den Haag